Huzurlu bir tatilin adresi...

Lodge'a girdiğinizde sessizliğinin ve rahatlığını verdiği huzuru hissedersiniz. Özel banyolara, balkonlara veya teraslara, klimalı ve SAT-TV'ye sahip, sadece 6 oda sıcak renklerle düzenlenmiştir.

Neredeyse tüm odalardan, vadi üzerinde nefes kesen deniz manzarası Yunan adası Meis’e kadar uzanır. Kale Ldge’da muhteşem bir gün batımı keyfi sizleri bekliyor. 

Bahçesinde ki sonsuzluk havuzu sizi yüzmeye, nar, badem dolu küçük bir bahçe sizleri dalından taze meyve almaya davet ediyor mis kokulu limona ağaçları, yasemin ve palmiyeleriyle de huzurlu bir ortam sunuyor.

Muhteşem deniz manzaralı küçük bir restoran sabah kahvaltısı, gün boyunca ise atıştırmalıklar veya yemek için hizmetinizde. Akşam gün batımıyla ise yerel ürünler ile pişirilen gurme Akdeniz Mutfağı yemekleriyle hizmetinizde. Taze yiyecekler, kısmen köyün çiftçilerinden temin edilmektedir. 

Kale Lodge, günlük hayatın stresinden uzakta, güzel bir atmosferde, sessiz tatil arayanlar için mükemmeldir.  
Kaş plajları arabayla 5 dakikalık mesafededir. Doğrudan Lodge'dan doğa yürüyüşü ve dağ bisikleti imkanı bulunmaktadır, dağ bisikleti kiralanabilir. 


Kale Lodge Antalya'nın şirin ilçesi Kaş'ın Bayındır köyünde bulunmaktadır. 2019 yılında tamamen yenilenmiştir.

Kale Lodge, Kaş'tan yaklaşık 5 km uzaklıkta, taştan, zevkle restore edilmiş 150 yıllık bir köy evidir. 


Kale Lodge

Rezervasyon ve bilgi almak için lütfen bizi arayınız ya da info@kalelodgekas.com adresinden bize e-posta gönderebilirsiniz.

Hemen arayın +90 5432251203